Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVE VEDENI

24. 4. 2011

V sobotu 8. ledna 2011 bylo zvoleno nové vedení fotbalového oddílu

 

Předseda:        

Místopředseda: Augustýn Karvay     od 4.4.2011 Ing. Roman Hodek

Sekretář:          Ing. Karel Honzl

Členové:           Miroslav Kopp

                        Pavel Fořt

                        Václav Lassas

                        Jiří Fišer ml.

                        Martin Zerner

                        Karel Hurt 

                        Ing. Roman Hodek

 

Dne 31. 7. 2011 rezignoval na funkci předsedy Ing. Josef Čerňanský